Savulaik bankā paņēmu nelielu kredītu mājas remontam. Diemžēl dzīves apstākļi mainījās (saslimu un zaudēju darbu), tāpēc paliku bankai parādā daļu summas, pieauga arī soda nauda. Dzirdēju, ka tagad par parādiem likšot cietumā.
Vai tā patiešām notiks? Vai tad, ja cilvēks attaisnojošu iemeslu dēļ neatdod parādu laikā, viņam piespriež cietumsodu? MAIGONIS MADONAS NOVADĀ
Atgādinām, ka 1950. gada 4. novembrī Romā tika parakstīta Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencija. Vēlāk šis dokuments tika papildināts ar Ceturto protokolu, lai nodrošinātu cilvēku tiesības un brīvības. Protokolu parakstījušās Eiropas Padomes dalībvalstu valdības apņēmās veikt visus pasākumus, lai to īstenotu dzīvē.
Šķir otru lapu, lai uzzinātu, ko tas nozīmē
Tevi noteikti interesēs
- Vienkāršā uzkodu salātu kūka ar kūpinātu vistu: gatavojam krāšņu un izcili garšīgu kārtojumu jebkuram svētku galdam
- Leģendārā aktrise Olga Dreģe rītu sāk ar kādu īpašu ”rituālu”, kuru reti kurš latvietis mēdz darīt
- Es apprecējos ar sava tēva draugu – tomēr mana kāzu nakts beidzās ar frāzi, kas atklāja citu ainu
- Kad mans kaimiņš ieraudzija, ka es neizmetu un krāju blisteru iepakojumus, viņš beigās sāka darīt to pašu
- “Kam tev vajag sievu, dēls? Es taisīšu pelmeņus un gludināšu kreklus” vīramāte nāca katru dienu — līdz es pieņēmu lēmumu
- Ņemu kārbu iebiezināta piena, divas olas un gatavoju īstu gardumu tējai








